Помпи

Помпи

Помпа високого тиску це головна деталь автомийки. Від технічних характеристик помпи багато в чому залежить ефективність роботи автомийки. За час роботи помпа високого тиску піддається дуже серйозним навантаженням, тому дуже важливо що б помпа була якісною та надійною. Така ситуація відбувається не тільки через високого тиску поршневих камер, але і в зв'язку з такою рисою води як «нестисливі». Потрібно завжди передбачати можливу небезпеку гідравлічного удару, енергія якого може бути вкрай руйнівна.

Помпи високого тиску поділяють на поршневі та плунжерні. Поршневі помпи високого тиску мають більш широку функціональність та діапазон тисків. До мінусів поршневих помп можна віднести неможливість створювати такий тиск, як можуть створювати плунжерні помпи високого тиску, які застосовуються там, де важливий високий ККД і надійність.

Корпус помпи високого тиску може бути виготовлений з наступних матеріалів: це метал або міцний пластик. Моделі помп економ сегменту часто виготовлені з пластику. У більш дорогому сегменті помпи виготовлені зі сплаву легованої нержавіючої сталі, і сплавів кольорових металів.

Також в недорогому сегменті помп часто використовують поршні з пластмаси. Це й не дивно, що вони дуже швидко стають несправними.

До більш надійних можна віднести поршні з нержавіючої сталі або аналоги з кераміки. Вони набагато довговічніші, з більшим запасом міцності і дуже рідко виходять з ладу.

За допомогою помп високого тиску можна очистити від забруднень:

Фасади будинків;

Різноманітний транспорт;

Будівельні об'єкти;

Великий спектр технічних приміщень;

Цистерни та резервуари;

Наша компанія "Lux Wash" пропонує автомийні помпи високого тиску таких відомих світових виробників як:

Hawk, Cat Pumps, INTERPUMP, UDOR, Annovi Reverberi, BERTOLINI.

Відмінне поєднання високої продуктивності і високих показників якості помітно виділяють помпи високого тиску які пропонує наша компанія, серед інших виробників. Серед всіх помп високого тиску які представлені на нашому порталі, ви з легкістю підберете помпу високого тиску яка підходить саме для ваших потреб.

Також ми пропонуємо великий вибір доп. обладнання для насосів високого тиску: редуктори для насосів, демпфери ітд.

В наявності завжди є ремкомплекти для всіх помп високого тиску які предсталені компанією "Lux Wash".