Копя

Копя

Автомийний спис є особливою насадкою для пістолета високого тиску автомийних комплексів. Спис для мийок високого тиску забеспечує можливість контрольованої подачі води і забезпечує можливість регулювання кута розпилення завдяки особливій конструкції сопла автомийного спису.

Списи високого тиску можуть бути вигнутими або прямими. Автомийні списи кутової форми зручно використовувати для чищення підкрилок та мийки днища автомобіля. При використанні цього аксесуара, а саме автомийного спису, мийник може сам підбирати варіант подачі води-від точки до віялового струменя, завдяки чому можна знайти найбільш підходящий варіант, для мийки тих чи інних поверхонь і видалення різних забруднень.

На нашому порталі предсталена такі види автомийних списів:

Прямі списи;

Списи з далеким викидом;

Телескопічні списи;

Списи-щітки;

Здвоєні списи;

Списи для надвисокого тиску;

Вигнуті списи;

Списи з поворотним механізмом;

Аксесуари для списа (з’єдання, ізоляція для списів);

Автомийний спис для автомийок високого тиску ви можете купити у нас на порталі за приємними цінами. В асортименті представлені професійне автомийне обладнання, а саме списи для мийок високого тиску від провідних світових автомийних виробників. Автомийних списи які представлені на нашому порталі LuxWash відрізняються особливою надійністю, стійкістю до механічних факторів впливу і великою пропускною здатністю.