Пістолети

Пістолети
Один з факторів який впливає на якість миття автомобіля являється мийний пістолет. Без цього пристосування жодна автомийка функціонувати не може. За допомогою якісного пістолета проводити мийку автомобіля стає максимально комфортно. В ході експлуатації пістолети піддаються великому навантаженню, тому підходити до вибору пістолета для автомийки варто особливо детально.
Компанія "LuxWash" пропонує пістолети для різних сфер застосування: від автомиючої галузі (з метою очищення авто від забруднень), в комунальній галузі (для очищення басейнів, вікон, фасадів) та харчової промисловості.
Ключові особливості та характеристики на які варто звернути увагу при виборі мийного пістолета. До основних ​​характеристик можна віднести:
Пропускну здатність, вона повинна бути не менша за пропускну здатність самої мийки для забезпечення ефективної роботи пістолета.
Тиск на який розрахований пістолет. Він повинен бути ідентичним з тиском на який розрахована мийка. У разі їх невідповідності, може відбутися руйнування пістолета в руках мийника, що в деяких випадках може привести до отримання травм.
На пістолети можна встановлювати великий вибір різних пристосувань, це і подовжувачі для пістолетів, вудки, списи, насадки для виконання різних функцій. Також можна підключати інжектори піни, турбофрези, дюзи і т.д.
Пістолети завжди працюють в середовищі активних хімічних складів і води, які разом завжди впливають деструктивним чином на внутрішні частини пістолета. Тому слід звертати увагу на пістолети які в собі використовують матеріали, які не піддаються корозії, наприклад: сплав сталі або латуні. Це істотно підвищує надійність пістолета та термін його експлуатації. Але є в цьому підході вибору пістолета і мінус. Це вага. У разі коли важлива вага пістолета, потрібно вибирати між надійністю та легкістю.
Компанія "LuxWash" пропонує пістолети відомого німецького бренду "R + M", які вже показали себе в експлуатації в наших клієнтів тільки з кращої сторони.
У нас ви можете знайти такі варіанти пістолетів:
Пістолети для пінорегенераторів;
Пістолети високого тиску;
Пістолети з протьоком;
Пістолети R + M EcoLine;
Пістолети для харчової промисловості;
Пістолети низького тиску;
Пістолети з муфтою;
Пістолети для пара;
А також ремкомплекти для мийних пістолетів та інші аксесуари до мийних пістолетів.